Koszmarny wypadek pod Krakowem. Nie żyje 53-latek, który spadł ze skały

i

Autor: Jerzy Opioła/CC BY-SA 4.0/wikipedia Sokolica w Dolinie Będkowskiej

Szok

Koszmarny wypadek pod Krakowem. Nie żyje 53-latek, który spadł ze skały

2023-09-18 13:46

Do koszmarnego wypadku, zakończonego śmiercią 53-letniego mężczyzny doszło w Dolinie Będkowskiej. Jak podaje portal Głos24, turysta spadł z wysokiej skały i zginął na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że tragicznie zmarły mężczyzna był mieszkańcem Krakowa.

Nie żyje 53-latek, który spadł z Sokolicy. Koszmarny wypadek pod Krakowem

W Dolinie Będkowskiej pod Krakowem zginął 53-letni mężczyzna. Uległ on koszmarnemu wypadkowiTurysta spadł z wysokiej skały o nazwie Sokolica i odniósł tak ciężkie obrażenia, że zmarł na miejscu zdarzenia. Jak podaje portal Głos24, mężczyzna był mieszkańcem Krakowa. Policja wykluczyła, żeby tragiczny incydent wynikał z działania innych osób.

53-letni mieszkaniec Krakowa spadł ze skały i poniósł śmierć na miejscu. To nieszczęśliwy wypadek. Na miejscu wykonaliśmy oględziny z udziałem prokuratora, obecne były też straż pożarna i GOPR. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. W ramach śledztwa będziemy wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - powiedziała portalowi Głos24 kom. Justyna Fil, rzeczniczka prasowa KPP Kraków.

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Tu zginął syn Sylwii Peretti. Na bulwarze w Krakowie nie ma już śladu