Miał 3,6 promila

Szokujący "popis" kierowcy zalanego w trupa. Po dachowaniu chcą go deportować

2023-09-18 11:10

Ponad 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 38-letni kierowca, który na Podhalu doprowadził do dachowania własnego samochodu. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie i uciekł z miejsca zdarzenia, lecz szybko został znaleziony. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. "Popisem" cudzoziemca oburzeni są internauci, którzy domagają się jego deportacji.

Gliczarów Górny. Doprowadził do dachowania auta i uciekł. Miał 3,6 promila

W Gliczarowie Górnym (powiat tatrzańskidachowało renault scenic kierowane przez 38-letniego mężczyznę. Po zdarzeniu kierowca uciekł, ale szybko złapany przez policję. Wówczas okazało się, dlaczego szofer chciał uniknąć spotkania z mundurowymi. 38-latek wsiadł za kółko będąc totalnie pijanym. W organizmie miał 3,6 promila alkoholu. Szczęśliwie jego "popisy" nie miały negatywnych konsekwencji dla innych uczestników ruchu drogowego.

Mężczyzna pochodzący z sąsiedniego kraju trafił do policyjnego aresztu, a samochód którym się poruszał został odholowany na strzeżony parking. 38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Internauci wściekli na kierowcę zalanego w trupa. Chcą go deportować

Zachowanie 38-letniego Ukraińca wywołało oburzenie w Internecie. Użytkownicy sieci nie pozostawili suchej nitki na nieodpowiedzialnym kierowcy. Jazda samochodem pod wpływem alkoholu stwarza potencjalne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, dlatego internauci domagają się deportacji cudzoziemca z Polski.

- Jaki sąd? I oczywiście my za to zapłacimy. Powinna być od razu deportacja. Nie potrafisz się zachowywać to wypad! - pisze Karolina.

- Coraz więcej gości z Ukrainy ma problem z alkoholem - Borys.

- Jaki sąd????? Natychmiastowa deportacja z jednoczesnym zakazem wstępu do naszego kraju!!!!!!!!!!! - Andrzej.

- Ot maładjec... - Piotrek.

- Tacy powinni odrazu być odsyłani na Ukrainę, tam wojsko już by im znalazło zajęcie.. - Michał.

Tu zginął syn Sylwii Peretti. Na bulwarze w Krakowie nie ma już śladu
Sonda
Czy sędziowie są zbyt łaskawi dla pijanych kierowców?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany