Tragiczny pożar

Śmierć dopadła kobietę tuż przed progiem jej domu. Od ratunku dzieliło ją kilka metrów

2023-09-18 12:30

Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Głogoczowie. Ofiara to kobieta w wieku ok. 60 lat. Rzecznik małopolskiej PSP Hubert Ciepły przekazał PAP, że ciało denatki zostało znalezione zaledwie kilka metrów od drzwi wejściowych. Najprawdopodobniej nie zdążyła ona uciec przed płomieniami. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

Głogoczów. W pożarze domu zginęła kobieta. Ciało znaleźli kilka metrów od drzwi wejściowych

W tragicznym pożarze domu w Głogoczowie (powiat myślenicki) zginęła kobieta w wieku ok. 60 lat. Najprawdopodobniej próbowała ona uciec z płonącego budynku, jednak nie zdążyła. Jej ciało zostało odnalezione zaledwie kilka metrów od drzwi wejściowych. Kobiecie nie udało się opuścić domu. Jej zwłoki znaleziono kilka metrów od drzwi wyjściowych - przekazał PAP rzecznik małopolskiej PSP Hubert Ciepły.

Akcja strażaków zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia na pobliskie zabudowania gospodarcze. Przyczyny i okoliczności tragedii zostaną wyjaśnione w toku postępowania prowadzonego pod nadzorem prokuratury. Pomogą w tym między innymi czynności wykonane na miejscu zdarzenia przez policję oraz nadzór budowlany.

Groził, że obleje kwasem! 44-latek zatrzymany, w akcji antyterroryści
Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany