Wskazali winnego

Kraksa auta z konną bryczką. Przykra przygoda turystów z Bliskiego Wschodu. Policja ujawniła przyczynę

2023-09-18 9:44

Na ul. Orkana w Zakopanem samochód dostawczy zderzył się z konną bryczką, którą podróżowali turyści z Bliskiego Wschodu. Poszkodowane zostały trzy osoby, na szczęście ich obrażenia okazały się powierzchowne. Bezpośrednio po zdarzeniu koń uwolnił się z uprzęży, przypadkowe osoby złapały go dwie przecznice dalej. Policja wskazała sprawcę kolizji.

Zakopane. Auto zderzyło się z konną bryczką. Przykra przygoda turystów z Bliskiego Wschodu

Na ul. Orkana w Zakopanem doszło w piątek, 15 września do niebezpiecznego zdarzenia. Małe auto dostawcze zderzyło się z konną bryczką, którą podróżowali turyści z Bliskiego Wschodu. Trzy osoby zostały poszkodowane. Profilaktycznie przewieziono je do szpitala na badania. Na szczęście ich obrażenia okazały się powierzchowne. 

Bezpośrednio po zderzeniu z samochodem z uprzęży uwolnił się koń. Zwierzaka złapały przypadkowe osoby dwie przecznice dalej. Koń jest cały i zdrowy. Nie wymagał pomocy weterynarza. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję.

Policja wskazała winnego. Kierowca auta ukarany mandatem

Mundurowi uznali, że sprawcą zdarzenia był kierowca małego pojazdu dostawczego, ponieważ to on wjechał w prawidłowo jadącą bryczkę konną. Szofer został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 12 punktów karnych.

Tu zginął syn Sylwii Peretti. Na bulwarze w Krakowie nie ma już śladu
Sonda
Czy kierowcy w naszym regionie jeżdżą bezpiecznie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany