Kraków: 21-letni student wyskoczył z okna akademika. Młody mężczyzna nie żyje

i

Autor: Google Street View

Kraków: 21-letni student wyskoczył z okna akademika. Młody mężczyzna nie żyje

2020-06-08 20:40

Tragedia na terenie akademików Politechniki Krakowskiej przy ulicy Skarżyńskiego w Krakowie. Z okna jednego z budynków wyskoczył 21-letni student. Młody mężczyzna nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi krakowska prokuratura.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek przy ulicy Skarżyńskiego. Około godziny 3 w nocy z okna akademika, liczącego dziesięć pięter, wyskoczył 21-letni student. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, ale młody mężczyzna zmarł na miejscu.

Przez kilka godzin trwały czynności i oględziny z udziałem prokuratora. Ciało zabezpieczono i skierowano do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Jak ustalił reporter Super Expressu, prokuratura bada wątek przyczynienia się do samobójstwa.

- Na miejscu ujawniono i zabezpieczono dowody zdarzenia. W tej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo pod kątem namowy lub udzielenia pomocy w samobójstwie - informuje Janusz Hnatko z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Super Raport 8 VI (goście: Zandberg, Broniarz)
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany