Kraków: Do kościołów na Wielkanoc zapisuje się tyle ludzi, że PADAJĄ SERWERY!

Kraków: Do kościołów na Wielkanoc zapisuje się tyle ludzi, że PADAJĄ SERWERY!
Autor: Zygmunt Put /CC BY-SA 4.0/wikipedia Zainteresowanie wiernych uczestnictwem w wielkanocnych liturgiach w kolegiacie św. Anny przerosło wszelkie oczekiwania.

Zainteresowanie wiernych uczestnictwem w wielkanocnych liturgiach przerosło najśmielsze oczekiwania! Ze względu na obostrzenia wprowadzone w sobotę (27 marca) w kościołach obowiązuje limit: 1 osoba na 20 metrów kwadratowych powierzchni, dlatego parafie prowadzą zapisy osób, które chcą wewnątrz świątyni przeżywać kolejne dni Triduum Paschalnego. Chętnych było tylu, że padły serwery parafii św. Anny w Krakowie. Z kolei krakowscy dominikanie poinformowali, że nie przyjmują już zgłoszeń do udziału w liturgii Triduum Paschalnego, ponieważ limit wolnych miejsc został wyczerpany.

Za dużo wiernych chciało zapisać się na mszę. Padły serwery!

Do niespodziewanej sytuacji doszło podczas zapisów wiernych, chcących wziąć udział w liturgiach wielkanocnych w kolegiacie św. Anny. Zainteresowanie było tak duże, że padły serwery parafii i przez pewien czas nie można było wysłać swojego zgłoszenia. - BARDZO PRZEPRASZAMY, SERWER NASZEJ STRONY W TYM MOMENCIE PADŁ. Nie spodziewaliśmy się takiej ilości osób, bardzo przepraszamy. Próbujemy wyjść z tej sytuacji technicznej - brzmiał komunikat umieszczony na profilu FB kolegiaty św. Anny w Krakowie. Problemy techniczne udało się już przezwyciężyć, a parafia przeprosiła za trudności, które wynikły podczas rejestracji.

PRZECZYTAJ: Tragedia w Kozłowie: "Tęsknię za tobą kochany braciszku". Siostra żegna zmordowanego Filipa

Dominikanie zakończyli przyjmowanie zgłoszeń. Limit wyczerpany  

Prowadzenie zapisów na udział w liturgii Triduum Paschalnego zakończyli już krakowscy dominikanie. Również w tym przypadku wszystkich zaskoczyło zainteresowanie wiernych bezpośrednim uczestnictwem w nabożeństwach. Limit został wyczerpany i kolejne osoby nie będą mogły wejść do świątyni. Ci, którym udało się zarejestrować, przed kościołem powinni się zjawić najwcześniej 45 minut przed rozpoczęciem nabożeństwa. Wcześniej bazylika będzie zamknięta!

ZOBACZ: Deszcz ZALEJE Małopolskę! W środę powyżej dwudziestu stopni Celsjusza!

Sedno Sprawy - abp Wojciech Polak
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE