Kraków: Miss Nowej Huty 2016 została Dominika Zych! [AUDIO, WIDEO]

2016-02-21 14:38 Przemysław Kopiejka
Miss Nowej Huty
Autor: Przemek Kopiejka Miss Nowej Huty

Liczył się nie tylko wdzięk, ale także szyk i inteligencja! W sobotę poznaliśmy Miss Nowej Huty 2016. Tytuł zdobyła Dominika Zych. Najpiękniejsza nowohucianka studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Miss Nowej Huty została wybrana już po raz dziewiętnasty. Dziewczyny zaprezentowały się w kilku kolekcjach projektantki Marioli Wróbel. Członkowie jury oceniali nie tylko wygląd, ale również o inteligencję i wiedzę. Kandydatki musiały odpowiedzieć na wylosowane wcześniej pytania. Jedno z nich dotyczyło zinterpretowania związku frazeologicznego "Cel uświęca środki". 

W sumie przyznano kilka tytułów, w tym tytuł miss publiczności. Jednak koronę najpiękniejszej odebrała Dominika Zych, studentka biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Zobacz nasz materiał wideo:

Poznaliśmy MISS Nowej Huty 2016! WIĘCEJ: http://krakow.eska.pl/newsy/krakow-miss-nowej-huty-2016-zostala-dominika-zych/111343

Posted by ESKA INFO Kraków on 21 luty 2016


Dziewczyny przyznają, że najtrudniejsze w takich pokazach jest chodzenie na szpilkach i utrzymanie równowagi. Jeden niewłaściwy krok może spowodować upadek. W jury konkursu już po raz trzeci zasiadła Agnieszka Szott-Hejmej, która na pokaz przyszła ze swoją córeczką.

Posłuchaj materiału audio:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE