Kraków: Niezrównoważony mężczyzna w tramwaju kopał 24-latkę w twarz. Kobieta trafiła do szpitala

2018-11-05 14:35 Katarzyna Kasprzyk
Kobietę ze złamanym nosem zabrało pogotowie [zdjęcie poglądowe]
Autor: Pixabay Kobietę ze złamanym nosem zabrało pogotowie [zdjęcie poglądowe]

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek (30 października) w tramwaju linii 52 na ulicy Starowiślnej w Krakowie. 26-letni mężczyzna w pewnym momencie podszedł do kobiety i kilkukrotnie kopnął ją w twarz.

- We wtorek w trakcie przejazdu komunikacją miejską obcy mężczyzna zaatakował 24-letnią kobietę. Dziewczyna została kilkukrotnie kopnięta w twarz. Pasażerowie zareagowali natychmiast, zatrzymali mężczyznę i przekazali policjantom, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. 24-latkę zabrało pogotowie ratunkowe, kobieta doznała złamania kości nosowej. Obrażenia nie zagrażają jej zdrowiu i życiu - mówi nam mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Czytaj też: Bochnia: Zaatakował swoich rodziców nożem. Małżeństwo w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Policjanci przesłuchali świadków tego zdarzenia. Zabezpieczono także monitoring. Okazało się, że mężczyzna, który zaatakował, jest chory psychicznie.

- To mieszkaniec Bochni. Jego zachowanie było irracjonalne. Za cel wybrał sobie zupełnie przypadkową osobę. Mężczyzna został zabrany na odział szpitala psychiatrycznego na obserwację - dodaje mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Zobacz też: Rośnie liczba zachorowań na odrę! Czy grozi nam epidemia? Sprawdziliśmy, jak jest w Małopolsce!

Zobacz TO WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE