Plakat wyborczy kandydata KO na posła przyklejony na klepsydrach cmentarnych

i

Autor: Zygmunt Put Zetpe0202, Wikipedia/Screenshot Twitter @MSmolanska Plakat wyborczy na klepsydrach cmentarnych

WYBORY 2023

Plakat wyborczy kandydata KO na posła przyklejony na klepsydrach cmentarnych

2023-09-08 13:55

Na Twitterze zamieszczono zdjęcie plakatu wyborczego Bartłomieja Szczoczarza z Koalicji Obywatelskiej, przyklejonego na tablicy, gdzie mieszkańcy zamieszczają cmentarne klepsydry. Duży baner niemal całkowicie zasłonił informacje na temat ostatniego pożegnania zmarłych, co nie spodobało się użytkownikom Twittera.

Wybory 2023. Kandydaci na posłów i senatorów rozpoczęli kampanie wyborcze

Wybory parlamentarne w Polsce odbędą się już 15 października. Oznacza to, że w najbliższych tygodniach odbędzie się wzmożona kampania polityczna, podczas której kandydaci na posłów i senatorów będą walczyć o głosy wyborców. W Krakowie pojedynek liderów list wyborczych rozegra się pomiędzy: Maciejem Gdulą z Lewicy, Bartłomiejem Sienkiewiczem z KO, Rafał Komarewiczem z Trzeciej Drogi, Konradem Berkowiczem z Konfederacji i Małgorzatą Wassermann z PiS.

Plakat wyborczy Bartłomieja Szczoczarza na klepsydrach cmentarnych

Bartłomiej Szczoczarz znalazł się na 13 miejscu krakowskiej listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu. Polityk jest związany z Krakowem i Zabierzowem, gdzie jest m.in. współorganizatorem wigilii dla potrzebujących. Wcześniej piastował stanowisko wiceprezesa Jurajskiej Izby Gospodarczej. W swoich działaniach zajmuje się wsparciem Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w gminie Zabierzów.

Wiele kontrowersji wywołało zdjęcie plakatu wyborczego polityka, zamieszczone na Twitterze, na którym możemy zobaczyć, że został on przyklejony na tablicy, gdzie mieszkańcy zamieszczają klepsydry pogrzebowe zmarłych. Patrząc na informacjach na nich zamieszczonych, można przypuszczać, że znajduje się ona na terenie powiatu olkuskiego. Duży plakat niemal całkowicie zasłania informacje, zamieszczone w nekrologach. To nie spodobało się użytkownikom Twittera, którzy krytykują wybór miejsca do prowadzenia kampanii wyborczej.

— Po trupach do celu — komentują internauci na Twitterze.

— "Razem możemy więcej" na tle klepsydr to nie wygląda najlepiej — komentują internauci na Twitterze.

— Ciekawe czy chodzi na pogrzeby składać kondolencje i rozdawać ulotki — komentują internauci na Twitterze.

— Mojej śp. Babci wisiała kiedyś klepsydra na tablicy ogłoszeniowej i w dniu pogrzebu rano już ktoś zawiesił plakat B Szydło. Kampania polityczna nie wie, co to sumienie, zmarły i tak już nie odda głos więc można zakleić klepsydrę. Dla mnie to chore — komentują internauci na Twitterze.

Gdzie na jednodniowy wypad z psem za miasto? Stworzyliśmy listę najpiękniejszych miejsc pod Krakowem:

QUIZ jak dobrze znasz polskie przeboje

Pytanie 1 z 9
To wielki hut Budki Suflera. Tekst brzmi: "Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu, gdy pisałaś..."
Spot debata wyborcza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany