Tyle kosztuje SEKS z prostytutkami w Krakowie. Te ceny szokują! [CENNIK 2020]

2020-09-03 22:00 AC

Choć to najstarszy zawód świata i rzadko mówi się o nim głośno, to wciąż ma się wyjątkowo dobrze, także w Krakowie. W stolicy Małopolski nie brakuje miejsc, w których mężczyźni mogą skorzystać z cielesnych uciech. Jak wygląda cennik prostytutek w 2020 roku? Będziesz zaskoczony!

Panie trudniące się taką pracą posiadają szczegółowe cenniki. Nie istnieje jeden, uniwersalny płatny stosunek. Zamiast tego, oferowane są usługi na godzinę, całą noc a dla mających mniej czasu osobno wyceniony seks oralny (różniący się ceną, w zależności od tego czy dojdzie do niego w zabezpieczeniu, czy bez).

Gdzie w Krakowie szukać cielesnych uciech? Zobacz w galerii!

Cennik prostytutek 2020 w Krakowie

A jak wygląda cennik prostytutek 2020 w Krakowie? Krakowskie prostytutki nie należą do najtańszych - średnio za godzinę biorą od 200 do 250 złotych. Jeżeli liczymy na "szybki numerek" w mało przyjemnych okolicznościach, np. w samochodzie, na parkingu czy na łonie natury, musimy zapłacić 100 złotych. Taka usługa będzie jednak droższa w lokalu - wtedy trzeba dać nawet 300 złotych za kilka minut przyjemności.

Seks oralny jest tańszy niż tradycyjny stosunek, cena zależy też od tego czy odbywa się z zabezpieczeniem, czy bez. Seks bez zabezpieczenia jest droższy, ale niesie za sobą ogromne ryzyko.

Najwięcej trzeba jednak zapłacić za całą noc uciech - ceny prostytutek w Krakowie są w tym aspekcie wygórowane. Za całonocną przyjemność trzeba zapłacić około 2 tysiące złotych i więcej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE