Kraków. Szukał jej cały internet. Złodziejka zdecydowała się oddać puszkę z datkami [WIDEO]

2018-08-20 12:41
Złodziejka
Autor: FB Złodziejka

Film ukazujący kradzież puszki z datkami z jednej z krakowskich drogerii spotkał się z ogromnym wzburzeniem internautów. Film szybko stał się bardzo popularny w sieci: osiągnął ponad 773 tys. wyświetleń, internauci udostępnili go ponad 9,5 tys. razy i zostawili pod nim ponad tysiąc komentarzy. Kilkanaście godzin po kradzieży na facebookowym fanpage-u drogerii pojawił się post, że kobieta zwróciła puszkę z datkami.

Sieć sklepów Drogeria Pigment od kilku tygodni prowadziła akcję charytatywną wspierającą psy (KarmimyPsiaki.pl). Od początku lipca w drogeriach znajdowały się puszki, do których zbierano datki od klientów. W ubiegłym tygodniu w drogerii przy ul. Karmelickiej w Krakowie doszło do kradzieży puszki. Kobieta robiąc zakupy, wsadziła ją do torby i wyszła. Zobaczcie film z momentu kradzieży!

Czytaj też Kraków: Urzędnicy przekazali szkołom dane molestowanego dziecka. Matka grozi sądem [AUDIO]

Na Facebooku drogerii pojawiła się informacja następującej treści:

"Dzisiaj (17 sierpnia) osoba, która była w posiadaniu puszki przyniosła ją do drogerii i zwróciła bezpośrednio na ręce naszej załogi. Jesteśmy niesamowicie poruszeni całą sprawą, a jednocześnie odczuwamy ulgę z powodu takiego zwrotu akcji. O całej sytuacji od początku była poinformowana policja - z naszej strony zdecydowanie nie ma przyzwolenia na podobne sytuacje, tym bardziej ze względu na wyjątkowy, charytatywny wymiar akcji. Jednocześnie informujemy, że w związku z tym przykrym incydentem będziemy zmuszeni zabezpieczyć puszki, mocując je przy ladzie" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na fanpage-u drogerii.

Czytaj też:

>>> Paciorkowce kałowe i bakterie coli w wodzie mineralnej z Małopolski! GIS ostrzega przed jej zakupem

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE