Kraków: Szukali skradzionego telefonu. Zlokalizowali go... w Biurze Rzeczy Znalezionych

2017-06-08 10:43 Sylwia Adamczyk
Zdjęcie poglądowe
Autor: Marcin Kozielski, Radio ESKA Zdjęcie poglądowe

W piątek o godz. 7:30 do VIII Komisariatu Policji w Krakowie przyszedł bardzo zdenerwowany młody człowiek, który twierdził że został okradziony. Do kradzieży miało dojść nad ranem, kiedy to 21-latek wracał autobusem z Rynku Głównego do swojego mieszkania w Nowej Hucie.

Chłopak przyznał, że w autobusie nocnym najprawdopodobniej przysnął, bo na pętli obudził go pracownik MPK. Kiedy mężczyzna przyszedł do domu, stwierdził że nie ma smartfona.

21-latek był pewien, że złodziej wykorzystał jego drzemkę w autobusie aby ukraść mu telefon. Włączył więc aplikację służącą do namierzania smartfona, a według niej urządzenie miało logować się w okolicy Podgórza.

Policjanci VIII Komisariatu w Krakowie przystąpili bezzwłocznie do działania. Jednak adres, który wskazywała na mapie aplikacja, bardzo zaskoczył funkcjonariuszy.  Okazało się, że "skradziony" telefon trafił do... Biura Rzeczy Znalezionych.

>>> Przed nami przebudowa ulicy Basztowej. Prace potrwają pół roku [AUDIO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE