Kraków: "Uważajcie na siebie dziewczyny". Przerażające ogłoszenie w internecie!

2019-02-06 14:59
Kraków: Ktoś chciał uprowadzić młodą kobietę?
Autor: hirskoff / pixabay.com Kraków: Ktoś chciał uprowadzić młodą kobietę?

"Uważajcie na siebie dziewczyny! W dniu dzisiejszym w granicach godziny 6 rano (ul. Aleksandra Brucknera) ktoś próbował wciągnąć mnie do auta typu VAN. [...] Prawie zostałam odurzona." - ogłoszenie takiej treści pojawiło się na jednej z grup na Facebooku i w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się po Krakowie.

Zgodnie z relacją kobiety, która zamieściła wpis na Facebooku oprawców miało być dwóch - pierwszy zaczął pytać o drogę, a drugi w tym czasie zaszedł poszkodowaną od tyłu - wynika z emocjonującego postu. 

Bandytów miał spłoszyć przypadkowy przechodzień. Kobieta relacjonuje, że sprawa została zgłoszona na policję i ostrzega innych. 

Krakowska policja: To FAKE NEWS!

Po przeczytaniu przerażającego ogłoszenia skierowaliśmy w tej sprawie zapytanie do małopolskiej policji. Jak poinformował Sebastian Gleń, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie - informacja o rzekomym porwaniu to fake news. Funkcjonariusze nie otrzymali żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

Czytaj też: 

>>> Kraków: Kamery na każdej latarni. Radny przekonywał do swojego pomysłów

>>> Kraków: Grypa zbiera żniwo. W kolejnych tygodniach mogą zachorować tysiące!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE