Kraków: Zakochany 65-latek popełnił przestępstwo z miłości. Oto, co zrobił dla ukochanej

2021-06-02 8:51
Kraków: Zakochany 65-latek popełnił przestępstwo z miłości. Oto, co zrobił dla ukochanej
Autor: pixabay.com Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zakochany 65-latek popełnił przestępstwo, by zaimponować swojej ukochanej. Mężczyzna został przyłapany, gdy na jednej z ulic w Bronowicach próbował ukraść rower. Policjanci złapali go na gorącym uczynku. 65-latek usiłował przeciąć linkę zabezpieczającą jednoślad przed kradzieżą, jednak nim mu się to udało, wpadł w ręce mundurowych. Tłumaczył im, że rower miał być prezentem dla partnerki.

Kraków: Zakochany 65-latek popełnił przestępstwo z miłości

Czego się nie robi z miłości? Zakochany 65-latek posunął się nawet do przestępstwa, byle tylko zaimponować ukochanej. Patrolując rejon Bronowic, dzielnicowi z Komisariatu Policji IV w Krakowie zauważyli w pobliżu jednego z przystanków tramwajowych mężczyznę mocującego się z linką zabezpieczającą rower przed kradzieżą. Mundurowi podeszli do 65-latka, który wówczas próbował uciec z miejsca zdarzenia, odrzucając przy okazji narzędzia służące mu do uwolnienia jednośladu z zapięcia. Na nic się to jednak zdało. Mężczyzna został zatrzymany, trafił na komisariat i tam wytłumaczył funkcjonariuszom, dlaczego próbował ukraść rower. Jak twierdził, nie chciał zabrać cudzego jednośladu dla siebie, lecz planował... sprezentować go swojej partnerce.

PRZECZYTAJ: Libiąż: 65–latek, który chciał porwać 7–latka nie przyznaje się do winy. Chłopca uratowała siostra [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

Choć intencją 65-latka było sprawienie przyjemności ukochanej, konsekwencje prawne go nie ominą. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut usiłowania kradzieży. Za ten czyn grozi mu kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Partnerka romantycznego złodzieja raczej nie będzie zachwycona wizją tak długiej rozłąki.

ZOBACZ: O krok od tragedii w Szczawnicy. 15-letni rowerzysta zagapił się w telefon i doszło do nieszczęścia

Miał 4 promile alkoholu i jechał całą szerokością jezdni
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE