Kraków: Zerwany sufit w galerii handlowej M1! "Runął 30-metrowy fragment" [ZDJĘCIA]

2021-06-24 18:40
Ruszyło postępowanie ws. zawalenia się sufitu w centrum handlowym M1
Autor: Google Street View Ruszyło postępowanie ws. zawalenia się sufitu w centrum handlowym M1

Zerwanie sufitu w galerii handlowej M1 w Krakowie! Zawalił się fragment konstrukcji, który może mierzyć nawet 30 metrów. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie (24 czerwca 2021 roku). Na szczęście nikt nie został uderzony przez spadający element. Sprawę zbadają inspektorzy nadzoru budowlanego. - O mały włos belka nie uderzyła w przechodząca kobietę - podaje Gazetka Czyżyńska na Facebooku.

Kraków: Zerwany sufit w galerii handlowej M1! Nie ma osób poszkodowanych

Cud, że nikt nie został ranny! W galerii handlowej M1 w Krakowie dziś około godziny 14:00 zerwał się fragment sufitu. Element konstrukcji wewnętrznej, który spadł z dużej wysokości, mierzy około 30 metrów. Na szczęście nikt nie przechodził w tym miejscu. Wezwano straż pożarną oraz policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak udało nam się ustalić, nie było potrzeby ewakuacji budynku. - Nadzór budowlany zdecydował, póki co, że galeria nie będzie zamykana. Czy to był efekt deszczu? Raczej nie, bo wtedy jeszcze nie padało - mówi sierż. Paweł Kobiałka z małopolskiej policji w rozmowie z Radiem ESKA Kraków.

Zostawił portfel na dachu auta. Sześć tysięcy rozsypało się na drodze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE