Krakowska Karta Rodzinna. Te atrakcje będą darmowe w czasie wakacji!

i

Autor: Radosław Nowak/CC BY-SA 4.0/wikipedia W trakcie wakacji 2022, w każdy dzień powszechni w kasie krakowskiego ogrodu zoologicznego będzie czekało 10 bezpłatnych biletów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej.

Krakowska Karta Rodzinna. Te atrakcje będą darmowe w czasie wakacji!

2022-06-25 6:00

W trakcie wakacji 2022, posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej będą mogli skorzystać z bezpłatnych lub ulgowych biletów w ramach akcji "Lato z Krakowską Kartą Rodzinną". W akcję zaangażowane jest między innymi krakowskie zoo, Muzeum Inżynierii i Techniki oraz Krakowski Klub Kajakowy KOLNA, jednak oferta jest limitowana! Akcja potrwa od 1 lipca do 31 sierpnia.

Akcja "Lato z Krakowską Kartą Rodzinną". Bezpłatne lub ulgowe bilety na atrakcje w mieście

Od 1 lipca do 31 sierpnia w Krakowie będzie trwała akcja "Lato z Krakowską Kartą Rodzinną". W tym czasie posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej będą mogli skorzystać z bezpłatnych bądź ulgowych biletów na wybrane atrakcje w mieście. W akcji biorą udział między innymi: krakowskie zoo, parki trampolin, Multikino i kino Kijów, czy Muzeum Inżynierii i Techniki. Bezpłatne bilety będą czekały na chętnych w kasach poszczególnych instytucji, jednak obowiązuje limit dzienny! Ewentualnie niewykorzystanie bilety przechodzą na kolejne dni.

Poniżej lista atrakcji, z których będzie można skorzystać podczas akcji "Lato z Krakowską Kartą Rodzinną".

PRZECZYTAJ: W centrum Krakowa karetka huknęła w witrynę sklepu. Co tam się stało!? [ZDJĘCIA]

Lista instytucji zaangażowanych w akcję "Lato z Krakowską Kartą Rodzinną"

Bezpłatne bilety:

Ulgowe bilety:

ZOBACZ: Wianki 2022 w Krakowie. Miasto wprowadza zmiany w komunikacji

Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?
Strażacy uratowali malutką sarenkę z siatki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE