W centrum Krakowa karetka huknęła w witrynę sklepu. Co tam się stało!?

i

Autor: Czarek / Małopolska Alarmowo Po zderzeniu z osobowym volvo, karetka wypadła z jezdni i uderzyła w witrynę sklepu.

W centrum Krakowa karetka huknęła w witrynę sklepu. Co tam się stało!? [ZDJĘCIA]

2022-06-24 12:56

W piątek (24 czerwca) w centrum Krakowa, karetka pogotowia ratunkowego z włączonymi sygnałami uprzywilejowania, brała udział w zderzeniu z osobowym volvo. Po kolizji pojazd medyczny wypadł z jezdni i huknął w witrynę sklepu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mł. asp. Piotr Szpiech, rzecznik KMP Kraków przekazał nam, że obaj kierowcy byli trzeźwi w momencie kraksy.

W centrum Krakowa karetka huknęła w witrynę sklepu. Wcześniej zderzyła się z osobówką

W piątek (24 czerwca), w godzinach południowych, karetka pogotowia ratunkowego jadąca, al. 29 listopada nieopodal Uniwersytetu Rolniczego, zderzyła się z osobowym volvo. Po kraksie pojazd medyczny wypadł z jezdni i uderzył w witrynę sklepu. Jak przekazał nam mł. asp. Piotr Szpiech, rzecznik KMP Krakówuczestnikami zdarzenia były łącznie cztery osoby. Na szczęście żadna z nich nie została poszkodowana. Funkcjonariusze ustalają teraz dokładny przebieg incydentu. Znane są już pierwsze szczegóły.

Wiadomo, że w momencie nieszczęśliwego karambolu obaj kierowcy byli trzeźwi. Karetka miała włączone sygnały uprzywilejowania i poruszała się w kierunku Warszawy. Winny zajścia, które zakwalifikowano jako kolizję, nie został jeszcze wskazany. Na miejscu ciągle pracują służby, jednak nie występują utrudnienia w ruchu drogowym. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Tuż po wylądowaniu w Krakowie usłyszał, że będzie zatrzymany. Groził policjantom pobiciem

ZOBACZ: Radny z Olkusza o Agnieszce Ścigaj: "Kukizowe ścierwo". Wojewoda małopolski żąda dymisji!

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE