Kraksa czterech pojazdów na autostradzie. Korek przed Krakowem liczy 8 kilometrów

i

Autor: NIle/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Utrudnienia

Kraksa czterech pojazdów na autostradzie. 8-kilometrowy korek przed Krakowem

2023-05-22 9:01

Rano w poniedziałek, 22 maja na autostradzie A4 zderzyły się cztery pojazdy, w tym trzy dostawczaki i ciężarówka. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Powstały jednak gigantyczne utrudnienia w ruchu. Przed Krakowem utworzył się korek o długości 8 kilometrów. Z najnowszych informacji GDDKiA wynika, że obecnie wszystkie pasy autostrady są przejezdne, a miejsce kolizji zostało uprzętnięte.

Aktualizacja, godz. 9.01

Z najnowszych informacji GDDKiA wynika, że miejsce kolizji zostało już uprzątnięte, a wszystkie pasy autostrady są przejezdne. Korek rozładowuje się. PAP podaje, że przyczyną kraksy było roztargnienie jednego z kierowców, który nie zdążył w porę zahamować.

Godz. 8.54. Kraksa czterech pojazdów na autostradzie A4. 8-kilometrowy korek przed Krakowem

Rano w poniedziałek, 22 maja na autostradzie A4 miała miejsce kolizja z udziałem czterech pojazdów. Jak podaje PAP, w zdarzeniu brały udział trzy samochody dostawcze oraz ciężarówka. Na szczęście żadna osoba nie został poszkodowana, jednak kraksa spowodowała powstanie gigantycznych utrudnień. 

Przed Krakowem utworzył się korek o długości aż 8 kilometrów, a zablokowany był lewy pas jezdni. Z informacji GDDKiA wynika, że obecnie sytuacja wraca już do normy, a zator jest sukcesywnie rozładowywany.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Ostrowiec Świętokrzyski, grób zamordowanego we wrześniu w Krakowie Erwina. Młody mężczyzna osierocił synka
Nasi Partnerzy polecają