"Look na szkołę" w Galerii Bronowice. Zobacz odjazdową relację z imprezy! [WIDEO]

2019-09-06 12:39 Artykuł sponsorowany
Look na szkołę w Galerii Bronowice
Autor: materiały prasowe "Look na szkołę" w Galerii Bronowice

Tych emocji nie da się opisać! Mnóstwo pokazów mody, konkursów z nagrodami i występ gościa specjalnego! Robot humanoidalny Pepper sprawdził się idealnie w roli prowadzącego wydarzenie. Z taką dawką pozytywnej energii można iść do szkoły z uśmiechem na ustach!

W sobotę w Galerii Bronowice w Krakowie odbyło się wystrzałowe wydarzenie "Look na szkołę". Pojawili się Ci najmłodsi i najstarsi. I chyba wszystkim się podobało, bo trudno było znaleźć osoby bez uśmiechu na twarzy.

Zobaczcie relację wideo z wydarzenia:

Powrót do szkoły to wielkie wydarzenie dla każdego ucznia. Niektórym dzieciom w tym dniu towarzyszy wielka ekscytacja, a innym dużo stresu. Żeby czuć się lepiej nie tylko pierwszego dnia szkoły, ale przez cały rok szkolny, należy wybrać ubrania, w których dziecko czuje się komfortowo. Każdy rodzic, który potrzebował inspiracji do skompletowania szkolnej szafy dla swojej pociechy, bez wątpienia znalazł coś odpowiedniego.

Pokazy mody

Podczas wydarzenia "Look na szkołę" odbyło się aż pięć pokazów mody dziecięcej! Na wybiegu zostały zaprezentowane ubrania firm:

  • Pepco,
  • Intersport,
  • Mole Mole,
  • Young Reporter. 

Podczas eventu można było także poznać szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko szkoły, która oferuje zajęcia ze sztuk walki.

Największą atrakcją okazał się jednak robot humanoidalny! Niewątpliwie było to coś nowego zarówno dla dzieci, jak i dla starszych uczestników wydarzenia. Pepper idealnie sprawdził się w roli prowadzącego wydarzenie. Kto wie, może podczas kolejnego eventu nie będzie potrzeby zatrudniania prowadzących?

Dla tych, których zafascynował świat technologii odbyły się także warsztaty z budowania robotów i programowania ich. Przez takie warsztaty dzieci uczą się podstaw technologii, co jest bardzo dobrym wprowadzeniem do branży IT. Połączenie nauki z zabawą? Jak widać, da się to zrobić!

Galeria Bronowice - godziny otwarcia 

Ci, którzy nie zdążyli wziąć udziału w wydarzeniu i nie skompletowali jeszcze całej garderoby na rok szkolny, mogą odwiedzić Galerię Bronowice od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00. W handlowe niedziele galeria jest czynna od 10.00 do 21.00. Warto też zajrzeć na stronę galeriabronowice.pl, gdzie znajdują się aktualne informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń.

Artykuł sponsorowany