Małopolska: W tych zawodach szukają pracowników. Tu bez problemu znajdziesz pracę! [GALERIA]

2019-03-04 8:55

Szukasz pracy? W tych zawodach w najbliższym czasie będzie największe zapotrzebowanie na pracowników! Dane dotyczą Krakowa i całego województwa małopolskiego.

Portal Barometr Zawodów opublikował listę tzw. zawodów deficytowych w Warszawie, czyli takich w których w najbliższym roku nie powinno być trudności ze znalezieniem pracy, gdyż zapotrzebowanie pracodawców będzie w ich przypadku duże, a podaż pracowników chętnych do podjęcia zatrudnienia i mających odpowiednie kwalifikacje – niewielka.

ZOBACZ: W tych zawodach znajdziesz pracę w Małopolsce

Barometr zawodów to jednoroczna prognoza sytuacji w zawodach. Powstaje ona osobno dla każdego powiatu w Polsce. Opiera się na opinii ekspertów, którzy na przełomie III i IV kwartału spotykają się i wspólnie analizują sytuację w poszczególnych zawodach. Badanie jest przeprowadzane na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Sprawdź też: W tych zawodach NIE znajdziesz pracy w Krakowie [GALERIA]

Zobacz koniecznie:

>>> Groźny owad zbliża się do Polski. Jego ukąszenie może być śmiertelne! Zobacz jak wygląda! [ZDJĘCIA, WIDEO]

>>> Najbogatsi Małopolanie 2019. Ich majątki są gigantyczne! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE