Matura 2021: Matematyka, poziom rozszerzony. Rozwiązania zadań i odpowiedzi od nauczyciela matematyki

2021-05-11 15:32 Marta Zalewska eib
Matura 2021: Matematyka, poziom rozszerzony. Rozwiązania zadań i odpowiedzi od nauczyciela matematyki
Autor: arc. Matura 2021: Matematyka, poziom rozszerzony. Rozwiązania zadań i odpowiedzi od nauczyciela matematyki

Matura 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym sprawiła uczniom sporo trudności. Nic dziwnego, że od razu po zakończeniu matury 2021 szukali w internecie nie tylko prawidłowych odpowiedzi, ale także rozwiązań do zadań z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jak należało rozwiązać zadania z arkusza CKE? Specjalnie dla czytelników se.pl maturę 2021 z matematyki rozszerzonej rozwiązuje nasz ekspert - znany matematyk Dariusz Kulma. Zobaczcie prawidłowe rozwiązania i odpowiedzi do arkusza CKE z matury 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Rozwiązania i odpowiedzi z matury 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdziesz w galerii poniżej. Zadania z arkusza CKE rozwiązuje nasz ekspert - znany matematyk Dariusz Kulma, który w ramach projektu jakzdacmaturezmatematyki.pl od lat pomaga uczniom w przygotowaniach do matury.

Matura 2021 matematyka rozszerzona. Odpowiedzi i rozwiązania zadań z arkusza CKE

W naszej galerii znajdziecie rozwiązania i prawidłowe odpowiedzi do zadań maturalnych z matematyki na poziomie rozszerzonym. To sugerowane odpowiedzi przygotowane przez naszego eksperta. Na oficjalne odpowiedzi i prawidłowe rozwiązania zadań będzie trzeba poczekać, aż CKE opublikuje zasady oceniania rozwiązań zadań. Do tego czasu zachęcamy do sprawdzania swoich rozwiązań i odpowiedzi z rozwiązaniami naszego eksperta. Dzięki temu maturzyści mogą sprawdzić, jak im poszło na maturze 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Przeczytaj koniecznie: Matura 2021: Matematyka rozszerzona za nami, czas na WOS! Arkusze CKE, odpowiedzi, zadania i rozwiązania [RELACJA NA ŻYWO]

Matura 2021 z matematyki rozszerzonej nie należała do najłatwiejszych. Po zakończeniu egzaminu uczniowie dzielili się w mediach społecznościowych wrażeniami z tej matury. Niektórzy maturzyści nie byli w najlepszych nastrojach. - Serdeczne kondolencje dla egzaminatora sprawdzającego moją maturę z matematyki rozszerzonej - napisała jedna z użytkowniczek Twittera. Więcej komentarzy po maturze 2021 z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdziesz w artykule: Matura 2021. Matematyka rozszerzona: Pierwsze komentarze po egzaminie. "Kondolencje dla sprawdzającego", "Na co ja liczyłam"

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE