Matury 2

i

Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022

Matura 2022: Matematyka rozszerzona. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA MATEMATYKA ROZSZERZONA]

2022-05-11 15:15

Matura 2022: Matematyka poziom rozszerzony. Jakie są poprawne odpowiedzi z matury 2022 z matematyki na poziomie rozszerzonym? Tuż po maturze 2022 z matematyki opublikujemy odpowiedzi. Nie trać czasu na domysły i sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi, które przygotujemy dla was we współpracy z naszym ekspertem - Dariuszem Kulmą, znanym nauczycielem matematyki. Listę odpowiedzi do arkuszy CKE z matury 2022 z matematyki będziemy aktualizować na bieżąco. Arkusze przekazuje Centralna Komisja Egzaminacyjna, która zorganizowała maturę 2022. Matematyka rozszerzona odbędzie się w środę, 11 maja 2022 roku, o godz. 9:00. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj!

Arkusze CKE i odpowiedzi z matury 2022 z matematyki na poziomie rozszerzonym znajdziesz w galerii poniżej. Zadania rozwiązuje nasz ekspert - znany matematyk Dariusz Kulma, który w ramach projektu jakzdacmaturezmatematyki.pl od lat pomaga uczniom w przygotowaniach do matury. Arkusz CKE i odpowiedzi udostępnimy, gdy tylko Centralna Komisja Egzaminacyjna udostępni arkusze z matematyki rozszerzonej.

Matura 2022: Matematyka poziom rozszerzony. W środę, 11 maja, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczęli egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym, który odbywa się stacjonarnie w szkołach w całej Polsce. Za jego organizację odpowiedzialna jest Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE). Z jakimi zadaniami na maturze 2022 z matematyki muszą zmierzyć się uczniowie? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w  naszym artykule. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać. Arkusz CKE z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym zostanie opublikowany o godz. 14, a gdy tylko pojawią się odpowiedzi z matury 2022 z matematyki rozszerzonej, dodamy je do tego artykułu.

Zobacz koniecznie naszą relację na żywo: Matura 2022: Matematyka rozszerzona. „Lecimy to rozj***ć”. Maturzyści przerażeni! Przecieki, zadania, arkusze CKE

Sonda
Którego przedmiotu obawiasz się na maturze 2022 najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany