Matura 2022: Geografia rozszerzona. "Przej**** ostro". Wielki stres przed maturą z geografii

2022-05-18 7:12
Matury 2
Autor: KATARZYNA ZAREMBA/SUPER EXPRESS Matura 2022: Geografia rozszerzona. "Przej**** ostro". Wielki stres przed maturą z geografii

Matura 2022. Środa, 18 maja to kolejny dzień zmagań maturzystów z zadaniami maturalnymi. O godzinie 9:00 uczniowie rozpoczną pisanie egzaminu z geografii na poziomie rozszerzonym. W mediach społecznościowych pojawiają się tysiące komentarzy, w których uczniowie ostatnich klas szkół średnich wyrażają m.in. swoje obawy przed egzaminem z geografii. Jakie zadania znajdą się w arkuszach CKE? Czy maturzyści poradzą sobie z wyzwaniem? Przekonamy się już niebawem.

Matura 2022 z geografii na poziomie rozszerzonym. 18 maja 2022 r. o godz. 9:00 uczniowie otrzymają arkusze egzaminacyjne CKE z pytaniami i zadaniami z geografii. Na rozwiązanie zadań maturzyści będą mieli 3 godziny (180 minut). Śledźcie relację z matury 2022 na SE.pl. O godz. 14:00 opublikujemy arkusze CKE i sugerowane odpowiedzi dla maturzystów.

CZYTAJ: Matura 2022. To warto powtórzyć przed maturą z geografii. Sprawdź pewniaki

Komentarze przed maturą z geografii

Nastroje przed egzaminem maturalnym z geografii na poziomie rozszerzonym są różne. Niektórzy uczniowie podchodzą do egzaminu ze spokojem, inni wręcz wpadają w panikę. Dla wielu uczniów egzamin z geografii jest już ostatnim. Nastroje doskonale widać w mediach społecznościowych, gdzie pojawiają się setki wpisów.

Sonda
Pamiętasz swoją maturę?
Matura dla uchodźców z Ukrainy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE