Matura poprawkowa 2021

i

Autor: F1 Digitals / Pixabay Matura poprawkowa 2021 już 24 sierpnia 2021. Kiedy CKE opublikuje arkusze i odpowiedzi?

Matura poprawkowa. Matematykę poprawia najwięcej osób [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI 2021]

2021-08-23 13:08

Matura poprawkowa z matematyki, podobnie jak z pozostałych przedmiotów obowiązkowych, odbędzie się 24 sierpnia 2021. Jednak to właśnie matury 2021 z matematyki nie zdało najwięcej osób, dlatego będzie to najczęściej wybierana matura poprawkowa 2021. Wszystkie matury poprawkowe z przedmiotów obowiązkowych rozpoczną się tego samego dnia - 24 sierpnia 2021 - o godz. 9 rano w szkołach macierzystych. Odpowiedzi i arkusze CKE z matury poprawkowej 2021 znajdziesz na se.pl.

Matura poprawkowa 2021: matematyka, polski, angielski

Matura poprawkowa 2021 już 24 sierpnia. Punktualnie o godz. 9 w szkołach macierzystych rozpoczną się egzaminy poprawkowe z przedmiotów obowiązkowych: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. W tym roku będą to tylko egzaminy pisemne. Jak informuje CKE, oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym złożyło prawie 64 tys. maturzystów. Zdecydowana większość z nich będzie poprawiać maturę 2021 z matematyki. Przypomnijmy, że do matury poprawkowej 2021 mogą przystąpić tylko te osoby, które w terminie głównym lub dodatkowym egzaminu maturalnego 2021 r. (w maju lub w czerwcu) nie zdały egzaminu maturalnego tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej i złożyły odpowiednie oświadczenie w wyznaczonym terminie.

Przeczytaj także: Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki i polskiego. Wyciekły arkusze CKE?!

Matura poprawkowa matematyka: odpowiedzi i arkusze CKE

Po zakończeniu matury poprawkowej 2021, CKE udostępni arkusze z matematyki, polskiego, angielskiego i innych języków obcych nowożytnych. Specjalnie dla czytelników se.pl, nasi eksperci rozwiążą maturę poprawkową 2021 z matematyki, polskiego i angielskiego i wskażą poprawne odpowiedzi do zadań z arkusza CKE. Odpowiedzi z matury poprawkowej 2021 znajdziesz na naszej stronie, również w tym artykule w galerii poniżej, po zakończeniu matury z matematyki, polskiego, angielskiego w terminie poprawkowym. Rozwiązania przygotują nasi eksperci, nauczyciele, będą to więc sugerowane odpowiedzi, a nie oficjalne odpowiedzi CKE. Warto jest sprawdzić, bowiem odpowiedzi naszych ekspertów najczęściej pokrywają się z oficjalnymi odpowiedziami CKE. Dzięki temu można szybko sprawdzić, czy zdało się maturę poprawkową z matematyki, polskiego, czy angielskiego.

Przeczytaj także: Matura poprawkowa 2021. Kiedy CKE opublikuje wyniki i odpowiedzi?

Sonda
Z którego przedmiotu poprawiasz maturę?
Nasi Partnerzy polecają