Matura poprawkowa 2021: przecieki

i

Autor: CKE Matura poprawkowa 2021. Czy informacje o przeciekach z matematyki i polskiego są prawdziwe?

Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki i polskiego. Wyciekły arkusze CKE?!

2021-08-22 17:06

Matura poprawkowa 2021 już 24 sierpnia. Podobnie jak przed majową maturą, przed egzaminem poprawkowym w sieci pojawiają się informacje o przeciekach z matematyki i polskiego. Czy to możliwe, że przed maturą poprawkową 2021 wyciekły arkusze CKE? Ten problem pojawia się przed każdym ważnym egzaminem organizowanym przez CKE, dlatego ostrzegamy: nie dajcie się oszukać!

Matura poprawkowa 2021: przecieki z matematyki i polskiego

Chęć przystąpienia do matury poprawkowej 2021 złożyło prawie 64 000 maturzystów - poinformowało CKE. Egzamin rozpocznie się już 24 sierpnia 2021 o godz. 9. Nic dziwnego, że na kilka dni przed maturą poprawkową zdającym towarzyszy stres. Jedni poświęcają ten czas na ostatnie powtórki materiału, a niektórzy idą na łatwiznę i szukają w internecie informacji o przeciekach z matematyki i polskiego. Przypomnijmy, że przed każdym waznym egzaminem organizowanym przez CKE w sieci pojawiają się informacje o przeciekach. Sprawą przecieków przed maturą 2021 z polskiego i matematyki zajęła się nawet prokuratura. Ale czy można wierzyć we wszystkie informacje o przeciekach, których nie brakuje również przed maturą poprawkową 2021? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Matura poprawkowa 2021: wyciekły arkusze CKE?!

Wszystkim, którzy szukają w internecie informacji o przeciekach przed maturą poprawkową 2021 przypominamy, żeby byli czujni! Najczęściej za informacjami o rzekomych wyciekach arkuszy CKE przed samą maturą swoją zwykli oszuści. Nieuczciwe osoby wykorzystują stres maturzystów, który towarzyszy im przed egzaminem i namawiają do przelania im pieniędzy w zamian za udostępnienie arkuszy. Bądźcie ostrożni! Takie propozycje składają oszuści, którzy po otrzymaniu pieniędzy najczęściej przepadają jak kamień w wodę. Zamiast szukać w sieci informacji o przeciekach z matematyki czy polskiego, lepiej poświęcić ten czas na ostatnie powtórki przed maturą poprawkową 2021.

Przeczytaj także: Matura poprawkowa 2021. Kiedy CKE opublikuje wyniki i odpowiedzi?

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE