Matura próbna 2021: Co było na rozszerzonej CHEMII? Odpowiedzi i arkusze CKE sprawdzisz TUTAJ!

2021-03-12 7:53
Matura próbna 2021: Co było na rozszerzonej CHEMII? Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz TUTAJ
Autor: Pixabay Matura próbna 2021: Co było na rozszerzonej CHEMII? Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz TUTAJ

Matura próbna 2021 chemia poziom rozszerzony. Piątek, 12 marca, to kolejny dzień matur próbnych w Polsce. Dzisiaj maturzyści zdają egzamin z chemii rozszerzonej (godz. 9:00) oraz z rozszerzonego WOS-u (godz.14:00). W tym artykule sprawdzisz pytania i odpowiedzi z tegorocznej matury próbnej z chemii. Zobacz kompletne arkusze CKE z egzaminu rozszerzonego z chemii i sprawdź, jak Ci poszło!

Matura próbna 2021: Chemia – poziom rozszerzony.

Matura Chemia 2021. Zobacz arkusze CKE i sprawdź odpowiedzi do zadań matury próbnej z chemii. Egzamin na poziomie rozszerzonym z chemii rozpoczyna się w piątek, 12 marca, o godz. 9.00. W galerii zamieszczonej poniżej znajdziecie arkusze CKE, a w nich zadania, z którymi musieli się zmierzyć tegoroczni maturzyści zdający egzamin z chemii. Chemia to przedmiot potrzebny na wielu kierunkach ścisłych, egzamin na poziomie rozszerzonym zdają m.in. przyszli inżynierowie i lekarze. Czy tegoroczna matura z chemii rozszerzonej była trudna? Arkusze CKE z matury chemii 2021 sprawdzisz poniżej. Zobacz pytania i przeanalizuj, jak Ci poszło!

Matura próbna 2021: Chemia [POZIOM ROZSZERZONY] Arkusze CKE

Matura próbna 2021: Chemia [POZIOM ROZSZERZONY] Odpowiedzi

Maturzysto, jak poszła Ci matura z rozszerzonej chemii? W tym miejscu zamieścimy oficjalne odpowiedzi na pytania z arkuszu egzaminacyjnego z matury z chemii 2021, jak tylko zostaną one opublikowane przez CKE. Niecierpliwym polecamy regularne sprawdzanie mediów społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Matura próbna 2021: Informatyka [POZIOM ROZSZERZONY]. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]

Matura Próbna 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE