Matura próbna 2021: Polski. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

2021-03-03 9:03 Bartosz Wojsa
Matura próbna 2021: Polski. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj
Autor: arc. Matura próbna 2021: Polski. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj

Matura próbna 2021: Polski. Jak poszło ci na egzaminie maturalnym z języka polskiego na poziomie podstawowym? Zamiast się zastanawiać, sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi, które przygotowaliśmy. Materiały będziemy aktualizować na bieżąco. Wieści przekazuje Centralna Komisja Egzaminacyjna, która zajęła się organizacją próbnych matur we współpracy ze szkołami. Język polski rozpoczął się w środę, 3 marca 2021 roku, o godz. 9:00. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj! Matura próbna 2021: Polski.

Matura próbna 2021: Polski. W środę, 3 marca, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczęli egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, który odbywa się w szkołach w ramach matury próbnej 2021 z CKE. Organizuje ją Centralna Komisja Egzaminacyjna, we współpracy ze szkołami. Co pojawiło się na maturze próbnej 2021 z języka polskiego? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? W naszym materiale to wszystko sprawdzicie. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać. A co z arkuszami? Już je mamy! Poniżej znajdziecie zdjęcia: matura próbna 2021, polski, arkusze CKE 2021. 

Matura próbna 2021: Polski. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj. Kliknij w galerię poniżej! 

Matura próbna 2021: Polski. Sprawdź odpowiedzi na pytania z arkuszy CKE

Tutaj będziemy publikować odpowiedzi na pytania, które pojawiły się na maturze próbne 2021 z języka polskiego na poziomie podstawowym. Gdy tylko CKE udostępni oficjalne odpowiedzi, zamieścimy je w tym materiale. Do tego czasu będziemy na bieżąco publikować sugerowane, proponowane odpowiedzi - nie ma więc pewności, że są one prawidłowe, to jedynie propozycja odpowiedzi na dane pytanie. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że to właśnie będzie odpowiedź prawidłowa! Sprawdź, czy zdasz maturę próbną 2021 z języka polskiego. Odpowiedzi znajdziesz poniżej, będziemy je uzupełniać. 

Matura z polskiego 2020. Jak poradzili sobie uczniowie z Rzeszowa?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE