matura próbna 2023 matematyka

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 matematyka

Wyciekły arkusze

Matura próbna z Operonem. Arkusz i odpowiedzi z matematyki wyciekły na Twitterze. "Więcej nie mam, bo mnie w*****i z sali"

2022-11-23 9:27

W środę, 23 listopada 2022, maturzyści mierzą się z maturą próbną 2023 z Operonem z matematyki. To egzamin, którego wielu z nich boi się najbardziej, dlatego uczniowie liczą na przecieki. Wiele wskazuje na to, że mogło do nich dojść. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia arkusza CKE i zaznaczonych odpowiedzi z matury próbnej z matematyki. Maturzystom przypominamy jednak, że matura próbna ma być dla nich testem przed główną maturą, a korzystanie z przecieków nie ma sensu!

Matura próbna Operon: przecieki z matematyki. Arkusz i odpowiedzi na Twitterze

Matura próbna z Operonem z matematyki rozpoczęła się 23 listopada 2022. W czasie gdy maturzyści powinni być w salach i pisać egzamin, doszło do niecodziennej sytuacji: na Twitterze pojawiły się zdjęcia arkusza z matematyki z zaznaczonymi odpowiedziami. - Zaraz w odpowiedzi dam wam wiecej. Jak coś to strzelałem - opatrzył je komentarzem jeden z użytkowników, który wrzucił fotografie na Twittera. Na zdjęciach widać zdjęcia arkusza maturalnego z zadaniami z matematyki. Strony arkusza są u góry opatrzone nagłówkiem "Matematyka. Poziom podstawowy. Próbna matura z OPERONEM dla szkół ponadgimnazjalnych". Wiele wskazuje więc na to, że próbna matura z Operonem z matematyki wyciekła na Twitterze. - Więcej nie mam, bo mnie w*****i z sali - dodaje w odpowiedzi na tweet użytkownik, który wrzucił zdjęcia.

Czy przecieki okażą się prawdziwe? Czy zdjęcia zamieszczone na Twitterze to rzeczywiście zdjęcia matury próbnej z Operonem z 23 listopada 2022? Dowiemy się, gdy uczniowie skończą rozwiązywać zadania z arkusza z matematyki, wyjdą z sali i zaczną się dzielić swoimi spostrzeżeniami w internecie. Maturzystom przypominamy jednak, że matura próbna ma być dla nich testem przed główną maturą CKE, a korzystanie z przecieków nie ma sensu!

Przeczytaj koniecznie: Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z matematyki? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

Matura próbna z Operonem: odpowiedzi i arkusze z matematyki

Czy arkusze i odpowiedzi (rozwiązania, klucze odpowiedzi) z matury próbnej 2023 z matematyki zostaną udostępnione na stronie internetowej wydawnictwa Operon? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla maturzystów, którzy szukają odpowiedzi z matury próbnej z Operonem. - Uwzględniając prośby nauczycieli i ich potrzeby zdecydowaliśmy o tym, by nie publikować arkuszy i kluczy odpowiedzi na stronie internetowej Operonu ani w innych serwisach - poinformowało "Super Express" wydawnictwo Operon.

Przypomnijmy, że we wrześniu maturzyści pisali maturę próbną 2023 z CKE. Arkusz oraz odpowiedzi z matematyki można znaleźć w galerii - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Matura 2023 - którego przedmiotu obawiasz się najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE