Bytom: Szaleńczy atak w mieszkaniu. Nożownik dźgał ludzi dookoła! Kilka osób rannych

i

Autor: arc. Nożownik zaatakował przed szkołą w Sępólnie Krajeńskim! Ranny nastolatek

Morderstwo w Chrzanowie.

Mąż zabił żonę w brutalny sposób. Alicja K. miała liczne rany kłute

2022-06-30 13:24

W środę (29 czerwca) w Chrzanowie zamordowana została kobieta. Jak podaje "Gazeta Krakowska", Alicję K. w brutalny sposób zabił mąż, zadając jej siedem ciosów nożem w plecy i klatkę piersiową. Sprawca nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ ze względu na stan zdrowia trafił na oddział psychiatryczny. Na tym etapie postępowania śledczy nie chcą udzielać szczegółowych informacji na temat sprawy.

Morderstwo w Chrzanowie. Mąż zabił żonę w brutalny sposób

Tragedia w Małopolsce! Jak podaje "Gazeta Krakowska", w środę (29 czerwca) na jednym z osiedli w Chrzanowie doszło do rodzinnej awantury, podczas której zginęła kobieta. Została ona zaatakowana nożem przez własnego męża. Oprawca zadał jej siedem ran kłutych pleców oraz klatki piersiowej. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne, Alicja K. zmarła jeszcze przed przybyciem ratowników medycznych. 

Wezwani na miejsce przedstawiciele służb nie mogli wejść do mieszkania, ponieważ było ono zamknięte. Konieczne okazało się więc wejście siłowe. 

PRZECZYTAJ: Nieprzytomna seniorka znaleziona na trawniku w Krakowie. Reanimowali ją policjanci

Z relacji "GK" wynika, że zabójca nie został jeszcze przesłuchany ze względu na stan swojego zdrowia. Mężczyzna trafił na oddział psychiatryczny szpitala w Chrzanowie. Na miejscu tragicznego zdarzenia pracowali policjanci z Chrzanowa oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie. Śledczy nie chcą obecnie zdradzać szczegółowych okoliczności sprawy.

Elżbieta Jopek, Prokurator Rejonowy w Chrzanowie przekazała "GK", że czyn sprawcy został wstępnie zakwalifikowany jako zabójstwo. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

ZOBACZ: Młody turysta z Ukrainy rażony piorunem. Zmarł w szpitalu. Tragedia w Tatrach

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Właściciel agresywnego psa dostał wyrok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE