Mężczyzna w Krzeszowicach chce popełnić samobójstwo! Stoi na dachu Galerii Centrum

2020-11-30 14:17
Mężczyzna chce popełnić samobójstwo
Autor: Powiat krakowski 112 Mężczyzna chce popełnić samobójstwo

W miejscowości Krzeszowice na dachu Galerii Centrum stoi mężczyzna, który chce popełnić samobójstwo, skacząc z budynku. Wcześniej był on sprawcą niewielkich zniszczeń. Na miejscu obecne są wszystkie służby ratownicze.

Młody mężczyzna, prawdopodobnie z Krzeszowic już trzy godziny stoi na dachu Galerii Centrum. Przybyli na miejsce próbują przekonać go, by nie robił sobie krzywdy. Mężczyźnie nie pozwolono zadzwonić oraz zapalić papierosa. Na miejscu obecne są dwie psycholożki i mediator, ponadto kilka zastępów straży pożarnej, pogotowia i policji.

Podobno mężczyzna rzucał wcześniej częściami metalowymi i plastikowymi z dachu w jadące samochody oraz w busa. Przed wyjściem na dach rozbił także szybę w samochodzie stającym pod budynkiem. Według obserwatora zdarzenia nikt nie podniósł jego kurtki, by sprawdzić, czy nie posiada w niej jakichś dokumentów (kurtkę zrzucił z dachu wraz z telefonem, który się roztrzaskał).

Strajk Kobiet w Krakowie w 102. rocznicę otrzymania przez Polki praw wyborczych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE