"Misiek" trafił już do krakowskiego aresztu. Paweł M. usłyszy zarzuty? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2018-10-19 12:00

Poszukiwany Paweł M. jest już w Polsce. "Misiek" przebywa w krakowskim areszcie i czeka na przewiezienie do prokuratury, która najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj go przesłucha i postawi mu zarzuty.

W czwartek (18 października) o 22:00 późnym wieczorem samolot z Pawłem M. na pokładzie wylądował na lotnisku w Warszawie. "Misiek" został przewieziony do Krakowa - na miejscu był około 2:00 w nocy.

- Będziemy z całą stanowczością dążyć do tego, aby ten pan poniósł odpowiedzialność karną za czyny, których się dopuścił – zapowiedział w piątek na konferencji w świętokrzyskiej gminie Brody minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

- Było to możliwe dzięki zaangażowaniu polskich policjantów, w tym z tzw. grupy łowców cieni CBŚP i włoskich funkcjonariuszy, którzy wykorzystali wszelkie możliwości, aby osoba podejrzewana wróciła do kraju. 39-latek w najbliższym czasie zostanie przekazany do dyspozycji Prokuratury Krajowej - informuje małopolska policja.

Czytaj też: Kraków: Umówił się na randkę z 14-latką. Na miejscu czekali na niego policjanci

W maju za 39-letnim Pawłem M. ps. "Misiek" lub "Gruby" Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie wystawił list gończy. W związku z podejrzeniem popełnienia szeregu przestępstw m.in. narkotykowych Pawła M. szukali policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji. Ci funkcjonariusze przekazali wiele informacji swoim włoskim kolegom, w efekcie czego ustalono miejsce przebywania mężczyzny.

Zobacz też: Bardzo zły stan powietrza. Kraków tonie w smogu. Dopuszczalny poziom pyłów przekroczony ponad trzykrotnie

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany