Młoda kobieta prawie wjechała peugeotem do... basenu. Kuriozalna przyczyna

i

Autor: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie 28-kierująca została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych.

Incydent w Nowej Hucie

Młoda kobieta prawie wjechała peugeotem do... basenu. Kuriozalna przyczyna

2023-03-09 14:31

28-letnia kobieta, która siedziała za kierownicą osobowego peugeota doprowadziła do kuriozalnego incydentu. Wieczorem w środę, 8 marca kierująca zdemolowała ścianę pływalni w Nowej Hucie i niemal... wjechała do basenu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kobieta była trzeźwa, ale za swój błąd słono zapłaci. Policja ukarała ją mandatem w wysokości 1000 złotych.

Kraków. 28-latka zdemolowała ścianę pływalni i prawie wjechała do basenu. Dostała wysoki mandat

Wieczorem w środę, 8 marca na ulicy Ptaszyckiego w krakowskiej Nowej Hucie doszło do kuriozalnego incydentu. Kierująca osobowym peugeotem 28-letnia mieszkanka powiatu nowotarskiego wjechała w ścianę pływalni i zatrzymała się tuż przed... niecką basenu. Na szczęście pojazd nie wpadł do wody, a w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Jak przekazał nam podkom. Piotr Szpiech, rzecznik prasowy KMP Kraków, kobieta siedząca za kierownicą peugeota była trzeźwa.

Przyczyną niecodziennej sytuacji była po prostu nieuwaga 28-latki. Brak zachowania koncentracji za kierownicą będzie ją słono kosztować. Policjanci nałożyli na kierującą mandat karny w wysokości 1000 złotych. Z powodu uszkodzenia ściany, pływalnia została zamknięta do odwołania. 

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Krzysztof Rutkowski jest przekonany, że Iwona Wieczorek nie żyje? „Trzeba szukać ciała”
Nasi Partnerzy polecają