tramwaj Kraków

i

Autor: Jan Graczynski/East News

Szok!

Młody mężczyzna wepchnięty pod pędzący tramwaj. Totalna awantura w Krakowie

2023-08-23 11:27

Dramatyczne zdarzenia w Krakowie. Młody, 28-letni mężczyzna został wepchnięty pod jadący tramwaj. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja szuka sprawców tragedii.

Kraków. Młody mężczyzna wepchnięty pod tramwaj 

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek, 22 sierpnia, po godz. 22 na ul. Wadowickiej w Krakowie. Młody, 28-letni mężczyzna został tam potrącony przez tramwaj. - Z relacji świadków wynikało, że osoba została wepchnięta pod tramwaj przez osoby trzecie. Sprawcy zdarzenia zbiegli – poinformowała Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK na swoim profilu na Facebooku.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe oraz policję. Doniesienia te potwierdza nam Anna Wolak-Gromala z biura prasowego krakowskiej policji. - Według wstępnych ustaleń młody mężczyzna został popchnięty i upadł na torowisko, wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Nieprzytomny mężczyzna, z obrażeniami zagrażającymi jego życiu, trafił do szpitala – powiedziała nam Anna Wolak-Gromala.

Jak dodała, policjanci prowadzą teraz intensywne śledztwo, by wyjaśnić okoliczności tragicznego zdarzenia. Został zabezpieczony monitoring, przesłuchiwani są świadkowie.

Tymczasem w Internecie pojawiły się informacje, że chwilę wcześniej w okolicach miejsca zdarzenia, doszło do bójki. - Na tę chwilę nie możemy mówić o szczegółach zdarzenia, jego okoliczności cały czas są ustalane – dodała przedstawicielka biura prasowego policji w Krakowie.

Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności