Młody pasażer citroena zginął przez błąd kierowcy. Po zderzeniu z drzewem nie miał żadnych szans

i

Autor: Małopolska Policja Na łuku drogi 36-letni kierowca citroena wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. W wypadku zginął 22-letni pasażer auta.

Wypadek śmiertelny

Młody pasażer citroena zginął przez błąd kierowcy. Po zderzeniu z drzewem nie miał żadnych szans

2023-06-19 13:48

W Trzebini zginął młody pasażer citroena kierowanego przez 36-letniego mężczyznę. Szofer na łuku drogi wypadł z jezdni i doprowadził do zderzenia z drzewem. Obrażenia doznane przez 22-latka w trakcie kraksy okazały się tak rozległe, że poniósł on śmierć na miejscu. Poszkodowany został również kierowca, który trafił do szpitala.

Wypadek śmiertelny w Trzebini. Młody pasażer citroena nie przeżył zderzenia z drzewem

Nad ranem w sobotę, 17 czerwca w Trzebini doszło do wypadku śmiertelnego. Na przedłużeniu ul. Słowackiego, biegnącej wzdłuż masywu leśnego i autostrady A4 citroen wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Pojazdem poruszały się dwie osoby: 36-letni kierowca oraz 22-letni pasażer. Niestety obrażenia odniesione przez drugiego z nich okazały się tak rozległe, że zmarł on na miejscu zdarzenia. Poszkodowany został także szofer, który trafił do szpitala. Jak wynika z przeprowadzonych przez policję oględzin, 36-latek z nieustalonej przyczyny, na łuku drogi zjechał z jezdni na prawe pobocze, gdzie samochód zderzył się z drzewem. Teraz mundurowi pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku. 

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Anastazja z Wrocławia nie żyje. Tragedia na greckiej wyspie Kos
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany