Nie żyją dwie osoby! Tragiczny pożar w Dobranowicach

i

Autor: artellliii72/pixabay.com Nie żyją dwie osoby! Tragiczny pożar w Dobranowicach

Śmierć w płomieniach

Nie żyją dwie osoby! Tragiczny pożar w Dobranowicach

2022-11-26 13:44

W sobotę (26.11.2022) w Dobranowicach w powiecie krakowskim (Małopolskie) rozegrał się niewyobrażalny dramat. Doszło do tragicznego w skutkach pożaru, w którym życie straciły dwie osoby. Szczegóły poniżej.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, w sobotę (26.11.2022) w Dobranowicach w Małopolsce wybuchł pożar, który - choć nie był duży -  przyniósł ogromną tragedię. Zginęły dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Strażacy przekazują, że 90-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna zmarli w wyniku uduszenia.

- 90-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna to ofiary śmiertelne pożaru, jaki wybuchł w sobotę w Dobranowicach w powiecie krakowskim. Osoby te zmarły w wyniku uduszenia - poinformował PAP w sobotę rzecznik prasowy małopolskiej PSP Hubert Ciepły.

Strażacy zgłoszenie o silnym zadymieniu w domu w Dobranowicach otrzymali dziś (sobota, 26.11.2022) przed godz. 11.00. Nie było już jednak kogo ratować. Po przyjeździe na miejscu strażacy zastali ofiary śmiertelne: 90-latkę i 60-latka.

- Osoby te zmarły w wyniku uduszenia dymem. Sam pożar nie był duży i został już opanowany - powiedział PAP rzecznik małopolskiej PSP.

Z informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że przyczyny pożaru nie są znane.

80-letnia pani Jadwiga cudem uszła z życiem! Pożar pustostanu na Woli
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają