Zwłoki mężczyzny na Osiedlu Niepodległości w Krakowie. W mieszkaniu wybuchł pożar

i

Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Dramat w Bieńczycach

Zwłoki mężczyzny na Osiedlu Niepodległości w Krakowie. W mieszkaniu wybuchł pożar

2022-11-03 7:36

Strażacy interweniowali z powodu pożaru jednego z mieszkań na Osiedlu Niepodległości w Krakowie. Niestety wewnątrz lokalu znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku około 50 lat. Na miejscu panowało duże zadymienie, dlatego konieczna była ewakuacja mieszkańców wyższych kondygnacji bloku. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Obecnie nie wiadomo jeszcze, z jakiej przyczyny doszło do zaprószenia ognia.

Pożar na Osiedlu Niepodległości w Krakowie. W mieszkaniu były zwłoki mężczyzny

Wieczorem w środę, 2 listopada w jednym z mieszkań na Osiedlu Niepodległości w Krakowie wybuchł pożar. Po dostaniu się do środka lokalu strażacy natrafili na duże zadymienie. Konieczne okazało się również przeprowadzenie ewakuacji 12 osób, zamieszkujących wyższe kondygnacje budynku. Nie to było jednak najgorsze. Jak przekazał PAP Hubert Ciepły, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, wewnątrz mieszkania, w którym doszło do zaprószenia ognia znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało leżało na łóżku w jednym z pokoi. Denat miał około 50 lat.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego zdarzenia

Poza mężczyzną, którego ciało odnaleziono w mieszkaniu, podczas pożaru nie ucierpieli inni ludzie. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Obecnie nie jest znana przyczyna zaprószenia ognia.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Krakowie?
Wjechał w sklep na stacji paliw, był po narkotykach
Nasi Partnerzy polecają