świeczka

i

Autor: webandi/Pixabay.pl

Nie żyje dziennikarz Szymon Chabior. Miał zaledwie 36 lat. Jego zwłoki znalazła policja

2021-02-17 10:22

Nie żyje dziennikarz i wydawca Szymon Chabior, twórca oraz właściciel portalu oswiecimskie24.pl. Jak opisuje tvp.info.pl, zwłoki dziennikarza znalazła policja w mieszkaniu w Bielsku-Białej. Drzwi do mieszkania otworzył ślusarz na prośbę rodziny, która od dłuższego czasu nie mogła skontaktować się z 36-latkiem. Sprawą tej śmierci zajmuje się prokuratura.

Szymon Chabior nie żyje

Szymon Chabior był dziennikarzem, wydawcą, właścicielem oraz redaktorem naczelnym lokalnego portalu internetowego oswiecimskie24.pl. Jak opisuje tvp.info.pl, we wtorek (16 lutego) przed południem zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci, po otworzeniu przez ślusarza drzwi mieszkania 36-latka w Bielsku-Białej. Mundurowych zawiadomiła rodzina dziennikarza, zaniepokojona faktem, że od dłuższego czasu nie można się z nim skontaktować. Obecnie trwa wyjaśnienie okoliczności zgonu Szymona Chabiora. Sprawą zajmuje się prokuratura, która ustali, czy zmarły mężczyzna mógł paść ofiarą przestępstwa.

PRZECZYTAJ: Oświęcim. Desperat groził WYSADZENIEM bloku. Odkręcił gaz, trzymał zapalniczkę i krzyczał, że "nie boi się śmierci"

- Z niedowierzaniem i smutkiem przyjęliśmy dziś informację o śmierci Szymona Chabiora, właściciela portalu Oświęcimskie24. Pochodzący z Bobrka dziennikarz i wydawca miał zaledwie 36 lat. Zarząd Powiatu w Oświęcimiu składa Rodzinie i Bliskim Zmarłego najszczersze wyrazy współczucia. Śp. Szymon Chabior był znanym w regionie dziennikarzem opisującym i relacjonującym ważne społecznie wydarzenia na terenie naszego powiatu. W przeszłości, na zlecenie władz Powiatu, realizował także materiały filmowe opisujące bieżącą pracę Zarządu Powiatu w Oświęcimiu i powiatowych jednostek - czytamy na profilu FB samorządu powiatowego w Oświęcimiu. 

ZOBACZ: PRZEŁOMOWE odkrycie krakowskich naukowców. Udowodnili to, jako pierwsi na świecie

Chwile grozy w Sosnowcu. Dzieci stąpały po cienkim lodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE