Niewyobrażalny wypadek na trasie Kraków-Olkusz. Młode osoby zginęły, jedna walczy o życie

2020-04-01 14:29 AC

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 94 z Krakowa do Olkusza. W miejscowości Czajowice samochód osobowy wjechał wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Zginęło dwóch młodych pasażerów, a kierowca osobówki walczy o życie w szpitalu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb kilka minut po godzinie 2 w nocy z wtorku na środę. Jak wynika z ustaleń krakowskich policjantów, kierujący osobowym volkswagenem passatem nie zachował należytej ostrożności i wjechał w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy, który w wyniku wypadku wjechał na sąsiadującą posesję.

- W samochodzie osobowym jechał trzy osoby - jeden z pasażerów w wieku 24 lat zginął na miejscu, drugi - 21-letni mężczyzna zmarł po dwugodzinnej reanimacji - relacjonuje w rozmowie z Super Expressem Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Trzydziestoletni kierowca w ciężkim stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala w Krakowie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca ciężarówki nie odniósł poważnych obrażeń, był trzeźwy.

Policjanci zajmują się teraz wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności drogowej tragedii.

Express Biedrzyckiej - Michał Woś (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.