Nowe fakty w sprawie zabójstwa w Niepołomicach: Sprawca sam zadzwonił na policję i poinformował, że zabił swoją żonę

2017-10-31 17:31
Zdjęcie poglądowe
Autor: fsHH, pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Do tragedii doszło dziś rano. Jak poinformował rzecznik prokuratury okręgowej, sprawca sam zadzwonił na policję i zgłosił, że zabił swoją żonę. 

Wiadomo, że rodzinna tragedia rozegrała się w wynajmowanym mieszkaniu w jednym z bloków przy ul. Zabierzowskiej w Niepołomicach. W godzinach porannych z policją skontaktował się Paweł W. W rozmowie telefonicznej poinformował funkcjonariuszy, że właśnie zabił swoją żonę. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi. Paweł W. został zatrzymany. 

W mieszkaniu znaleziono zwłoki 30-latki. Na ciele kobiety widoczne były ślady ran kłutych i ciętych. Na miejscu policjanci zabezpieczyli noże.

Prokurator prowadzi oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok. Po zakończeniu czynności ciało zostanie przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Jak informuje prokuratura, w środę będą podejmowane dalsze czynności z udziałem zatrzymanego.

Czytaj też:

>>> Tragedia w Niepołomicach. Mężczyzna zabił 30-letnią żonę

>>> W Krakowie zatrzymano uzbrojonego przestępcę poszukiwanego kilkoma listami gończymi [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE