Nowy Targ: Wszedł Z BUTA do sklepu i myślał, że wszystko może. Nie ujdzie mu to na sucho

2020-09-18 11:36 mad
Nowy Targ: Wszedł Z BUTA do sklepu i myślał, że wszystko może. Nie ujdzie mu to na sucho
Autor: Policja w Nowym Targu

Policjanci z nowotarskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do sklepu komputerowego, do którego doszło na terenie miasta na początku września. Młody mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło 3 września w godzinach nocnych. Najpierw jednak złodziejaszek pokusił się na plastikową skrzynkę na pieczywo, którą ukradł sprzed jednego ze sklepów spożywczych. Tak wyposażony ruszył po łup do sklepu komputerowego. Młody mężczyzna kopał i uderzał młotkiem w szybę witryny sklepowej.

Kiedy po wielu próbach udało mu się w końcu wybić szybę, wszedł do środka i ukradł sprzęt komputerowy o wartości około 15 tysięcy złotych. Skradzione przedmioty umieścił w również skradzionej skrzynce na pieczywo i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą włamania zajęli się policjanci z nowotarskiej komendy. Po kilku dniach udało się wytypować i namierzyć sprawcę, którym okazał się 25-latek z Zakopanego, który od miesiąca przebywał w Nowym Targu. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Beger reaktywacja. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 114

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.