policja

i

Autor: KMP Nowy Sącz

Horror!

Oświęcim. 5-letnia Mia odnaleziona w Danii. Jej ojciec zamordował matkę?

2022-11-06 7:05

Makabryczne odkrycie w Oświęcimiu (woj. małopolskie). W sobotę (5 listopada) na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który w mieszkaniu znalazł martwą córkę! Co gorsza, mogło dojść do zabójstwa na 26-latce. Podejrzany w sprawie zabójstwa jest partner kobiety. Obywatel Norwegii uprowadził też 5-letnie dziecko ofiary. Policja wydała Child Alert. Na szczęście 5-latka została odnaleziona w Danii. Jej ojciec został zatrzymany.

5-letnia Mia odnaleziona!

Policja przekazała najnowsze informacje! 5-letnia Mia została odnaleziona. Uprowadzoną dziewczynkę znaleziono w zatrzymanym do kontroli pojeździe w Danii. Jej ojciec został zatrzymany. Szczegóły: Child Alert. 5-letnia Mia odnaleziona w Danii! Jej mama została zamordowana w Oświęcimiu

Wcześniej pisaliśmy:

Oświęcim. Ojciec znalazł martwą 26-latkę w mieszkaniu. Trwa obława za podejrzanym

Czy w Oświęcimiu doszło do przerażającej zbrodni? W sobotę (5 listopada) po godz. 17 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenia od mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna znalazł w mieszkaniu martwą 26-letnią córkę. – Aktualnie trwają działania policji i prokuratury. Możemy potwierdzić, że doszło do ujawnienia zwłok 26-latki w jej mieszkaniu. Sprawa najprawdopodobniej ma charakter kryminalny – powiedział dla oswiecim112.pl mł. insp. Sebastian Gleń z małopolskiej policji. Obrażenia na ciele wskazywały, że do śmierci mogły się przyczynić osoby trzecie. Trwają poszukiwania pięcioletniej córki kobiety oraz jej partnera. - Nadzorujący sprawę prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji - przekazała w sobotę wieczorem PAP oficer prasowa oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka.

Policja uruchomiła Child Alert. Obywatel Norwegii uprowadził 5-latkę

Podejrzewanym o zabójstwo mieszkanki Oświęcimia jest partner kobiety, 25-letni obywatel Norwegii Ingebright G. Mężczyzna uprowadził ich wspólne dziecko - 5-letnią Mię. Policja rozesłała komunikaty z rysopisem mężczyzny do komend w całym kraju. Uruchomiony został Child Alert, po piąty raz w historii.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Express Biedrzyckiej - Były zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. operacji rozgryzł Putina! Mówi wprost o jego DESPERACJI
Nasi Partnerzy polecają