Olkusz: Młoda dziewczyna przyłapana na kradzieży kosmetyków. Nietypowy sposób na przemyt

2021-02-24 12:30 ON
TRAGEDIA we Florynce. Policjanci znaleźli ZWŁOKI 68-latka w pobliżu jego domu
Autor: cocoparisienne/cc0/pixabay

Dziewiętnastolatka w jednej z olkuskich drogerii wpadła na pomysł, by wykorzystać kasę samoobsługową do skanowania tańszych produktów, pod którymi próbowała przemycić inne, o wiele droższe kosmetyki. Liczyła na to, że w ten sposób uda jej się przechytrzyć pracownika ochrony sklepu.

Młoda dziewczyna zeskanowała 5 maseczek do pielęgnacji twarzy, a pod nimi ułożyła perfumy, podkład do twarzy, pastę do zębów i szczoteczkę. Za zakupy warte około 390 złotych zapłaciła w ten sposób zaledwie 9 złotych. Dziewiętnastolatkę bacznie obserwował jednak ochroniarz sklepu, którego uwadze nie uszło jej zachowanie przy kasie. Zanim kobieta zdążyła zatem wyjść ze sklepu, pracownik zagrodził jej drogę i wezwał na miejsce policję.

Zobacz: Gigantyczny wzrost nowych zakażeń wirusem COVID-19! Koronawirus w Krakowie i Małopolsce [RAPORT]

Policjanci wylegitymowali klientkę sklepu i dokładnie obejrzeli monitoring, na którym widać, jak dziewiętnastolatka podkłada pod maseczki droższe produkty. Kobieta twierdziła, że robiła to nieumyślnie. Sama była zdziwiona, że za produkty zapłaciła tak niewiele. Dziewiętnastolatka niebawem odpowie za wykroczenie, którego się dopuściła.

Zobacz: QUIZ. 10 najlepszych pozycji seksualnych! Czy wiesz, jak rozpalić drugą osobę?

Kraków. Znaleźli na mrozie psa ze ZWIĄZANYM PYSKIEM!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE