Pobicie na Krupówkach. 25-latek nie żyje. Mateusz osierocił córeczkę i zostawił żonę w ciąży

2021-09-14 20:08
Krupówki
Autor: KPP ZAKOPANE

Mężczyzna, który w miniony weekend został pobity na Krupówkach, zmarł w szpitalu. 25-latek osierocił 3-letnią córeczkę i zostawił żonę w ciąży. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na wsparcie finansowe 25-letniej wdowy. Sprawców pobicia wciąż szuka policja.

 - O godz. 9.50 we wtorek rano potwierdziliśmy zgon 25-letniego mężczyzny – poinformowała "Gazetę Krakowską" Małgorzata Czaplińska ze Szpitala Powiatowego w Zakopanem. Mężczyzna osierocił 3-letnią córkę i zostawił żonę w ciąży. W nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Według relacji policji, ok. godz. 2.00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki, grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę, stracił przytomność. Napastnicy uciekli. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura. - Poszukujemy osób, które brały udział w tej bójce. Dotychczas nie zatrzymano osób, które pobiły 25-latka. Nie udało się ustalić ich tożsamości – powiedział PAP z-ca prokuratora rejonowego w Zakopanem Rafał Porębski. Śledczy przesłuchali już w charakterze świadków osoby, które były w grupie pobitego 25-latka. W internecie zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla 25-letniej wdowy.

Czytaj też: Łomża. Anita podejrzana o ohydne przestępstwo. Szczegóły

Areszt za zabójstwo i pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE