Gigantyczne zapadlisko na cmentarzu

Pod cmentarzem zapadła się ziemia. Groby runęły do potężnego leju! Sceny grozy w Trzebini

2022-09-20 10:18

Na cmentarzu w Trzebini we wtorek, 20 września doszło do scen, jak z filmu grozy! W wyniku osunięcia się ziemi powstał głęboki na około 10 metrów dół, który pochłonął część grobowców. Na miejscu pracują strażacy. Przyczyną powstania zapadliska jest działalność górnicza. To nie pierwszy taki przypadek w Trzebini.

Gigantyczne zapadlisko na cmentarzu w Trzebini. Grobowce runęły do leja głębokiego na 10 metrów

Rano we wtorek, 20 września na cmentarzu w Trzebini (powiat chrzanowski) powstało głębokie na około 10 metrów zapadlisko. Osuwająca się ziemia zabrała ze sobą część grobowców, które znalazły się wewnątrz dołu. Na miejscu ciągle pracują strażacy, wiadomo już jednak, że straty spowodowane zdarzeniem są bardzo duże. 

Przyczyną powstania zapadliska jest działalność górnicza. To nie pierwszy tego typu przypadek w Trzebini. Zaledwie dwa dni temu, na wniosek burmistrza Trzebini zwołano sztab kryzysowy w sprawie zapadlisk powstałych w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od bloków mieszkalnych. Groźne osunięcia ziemi pojawiają się zwłaszcza na osiedlu Gaj oraz w Sierszy.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia znajdują się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Przerażający skutek zapadliska na cmentarzu. Wiadomo, ile grobów pochłonęła ziemia

ZAPADNIĘTY CMENTARZ W TRZEBINI
Sonda
Czy każdy grób na cmentarzu powinien być ubezpieczany?

Ten podcast przeznaczony jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Odważysz się stanąć oko w oko z największymi zbrodniarzami świata?

Listen to "Był katowany przez ojca, więc zemścił się zabijajćącludzi? Józef Stalin - największy zbroniarz wojenny? [ZBRODNIARZ I KARA]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE