Tragedia w Małopolsce

Nie żyje 56-latek przygnieciony przez ciągnik. Maszyna przewróciła się na stromym wzniesieniu

2022-09-20 8:54

Tragiczny wypadek w podtarnowskim Rychwałdzie! Nie żyje 56-letni mężczyzna, który został przygnieciony przez ciągnik. Kierowana przez niego maszyna przewróciła się na stromym wzniesieniu, a spadając na poszkodowanego, spowodowała u niego rozległe obrażenia. 56-latek był reanimowany, niestety ratownikom nie udało się uratować jego życia.

Tragedia w Rychwałdzie pod Tarnowem. Nie żyje 56-latek przygnieciony przez ciągnik

W Rychwałdzie (gmina Pleśna) pod Tarnowem zginął 56-letni kierowca ciągnika. Jak podaje Radio ESKA, do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem w poniedziałek, 19 września. Rolnicza maszyna na stromym wzniesieniu przewróciła się i przygniotła kierowcę, powodując u niego rozległe obrażenia. 

Mężczyzna był reanimowany, niestety ratownikom nie udało się uratować jego życia. Dokładne okoliczności wypadku śmiertelnego wyjaśnia tarnowska policja pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdują się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Ludźmierz: 15-latek na motocyklu zderzył się z citroenem. Chłopak nie żyje

Zuzia z Łodzi przeżyła koszmar. Była bita, przypalana, głodzona, więziona w pojemniku na pościel

- Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik najprawdopodobniej podczas wyciągania drewna. Na miejscu wypadku działały jednostki OSP z Lichwina i Pleśnej oraz dwa zastępy strażaków z Tarnowa. Wydobyli poszkodowanego spod pojazdu i udzielali mu pierwszej pomocy. Po przybyciu pogotowia ratownicy medyczni próbowali go reanimować. Niestety odniósł zbyt poważne obrażenia i nie udało się go uratować - powiedział Radiu ESKA mł. bryg. Marcin Opioła, Oficer Pasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?