Popularna sieć odzieżowa zbankrutowała. Zamkną wszystkie sklepy w Polsce!

2019-03-21 11:29
Znana sieć odzieżowa zamyka sklepy w Polsce
Autor: Pexels / CC0 / pixabay.com Znana sieć odzieżowa zamyka sklepy w Polsce

Znana firma odzieżowa New Look znika z polskiego rynku. Oznacza to zamknięcie wszystkich 19 sklepów działających na terenie naszego kraju. Jeden z nich znajduje się także w Galerii Serenada w Krakowie.

O decyzji zarządu New Look Poland poinformował serwis fashionunited.uk. 18 marca w warszawskim Sądzie Rejonowym firma złożyła wniosek o upadłość. Przyczyną jest aktualna pozycja finansowa i handlowa, która nie pozwala na kontynuowanie działalności handlowej w Polsce.

Przeczytaj również: Silnie toksyczny siarkowodór przyczyną dużej akcji służb w Nowej Hucie [ZDJĘCIA]

Polska nie jest pierwszym krajem, z którego wycofała się popularna sieciówka. Wcześniej New Look zamknął swoje sklepy w Belgii i Chinach. Część sklepów zniknęła także z rynku brytyjskiego.

Firma New Look istnieje od 50 lat. W Polsce działała od około 10 lat. W Krakowie sklep tej sieci znajduje się w Galerii Serenada.

Zobacz koniecznie:

>>> Paragon to nie papier, żarówka to nie szkło. Nowe zasady segregacji śmieci [INFORMATOR]

>>> Faszyn from Raszyn. Nie uwierzysz, że tak wyszli na miasto [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE