Trzebieszów. Zakrwawione zwłoki 32-latki w aucie. Horror na Lubelszczyźnie

i

Autor: KEPI /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Poranna makabra w Olkuszu. Zwłoki w centrum miasta! Mamy komentarz policji

2021-12-03 18:05

W piątkowy poranek jeden z mieszkańców Olkusza w okolicy torów kolejowych odkrył zwłoki mężczyzny. Na miejscu interweniowała policja i prokurator, ustalając pierwsze fakty ws. śmierci niezidentyfikowanego denata.

Zwłoki w pobliżu centrum Olkusza odkrył jeden z mieszkańców miasta. Około 9.00 rano poinformował policję, która wraz z prokuratorem interweniowała na miejscu; w ciągu ul. Świętokrzyskiej. Pierwsze szczegóły zdradził redakcji SE.pl oficer prasowy z biura KWP w Krakowie. - Mężczyznę zauważono w przyczepie kempingowej, to osoba bezdomna. Przeprowadzono oględziny, w tej sprawie będzie prowadzone śledztwo prokuratora. Jak dotąd nie ma wstępnych ustaleń co do przyczyny zgonu - komentuje.

Polecamy: Tragiczna śmierć dwójki strażaków. Wspaniały gest policjantów z Krakowa

Tożsamość mężczyzny pozostaje nieznana, ale w ramach oględzin ustalono już, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Śledczy ustalą szczegóły dopiero po - zleconej już - sekcji zwłok.

Marek Hłasko. Wolał WÓDKĘ od OSIECKIEJ l Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE