Potrącił pieszego i uciekł. Małopolska Policja szuka świadków dramatycznego wypadku

2019-03-14 12:26
Policja szuka świadków wypadku
Autor: Małopolska Policja Policja szuka świadków wypadku

Małopolska Policja opublikowała komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu świadków wypadku, do jakiego doszło w listopadzie ubiegłego roku w pobliżu ronda Mogilskiego. Kierowca samochodu potrącił wtedy pieszego i oddalił się z miejsca zdarzenia. 

Komisariat Policji II w Krakowie poszukuje świadków zdarzenia drogowego mającego miejsce 17 listopada 2018 roku około godziny 13:10 na ulicy Beliny-Prażmowskiego w Krakowie. Na przejściu dla pieszych zlokalizowanym przed przystankiem komunikacji miejskiej „Cmentarz Rakowicki” dla kierunku ruchu ul. Grochowska – Rondo Mogilskie, doszło do potrącenia pieszego przez kierującego bliżej nieznanym pojazdem, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że jednym ze świadków jest kierowca innego pojazdu, który zatrzymał się przed tym przejściem, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu, a następnie udzielał pomocy poszkodowanemu.

Wymienionego kierowcę oraz inne osoby będące świadkami tego zdarzenia prosimy o niezwłoczny kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji II w Krakowie przy ul. Lubicz 21 pod numerem telefonu 12 431-09-48 lub na e-mail: kp2@krakow.policja.gov.pl

Zobacz koniecznie:

>>> Skandal na meczu. Kibice Hutnika Kraków trzymani... w klatce niczym dzikie zwierzęta [ZDJĘCIA

>>> Poważny wypadek w Krakowie. Karetka na sygnale zderzyła się z samochodem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE