Przebił opony w kilkudziesięciu autach. Wszystko się nagrało! Policja publikuje wideo

i

Autor: Małopolska Policja Tożsamość sprawcy przestępstwa pozostaje nieustalona. Policja prosi o pomoc w jego zatrzymaniu.

Policja szuka sprawcy

Przebił opony w kilkudziesięciu autach. Wszystko się nagrało! Policja publikuje wideo

2023-03-28 7:58

W Krakowie mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości przebił opony w kilkudziesięciu samochodach. Jego "wyczyny" zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu, a policja zdecydowała się na upublicznienie nagrań. Mundurowi liczą, że ktoś rozpozna sprawcę przestępstwa i pomoże w jego zatrzymaniu. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Krakowie.

Kraków. Przebił opony w kilkudziesięciu autach. Policja prosi o pomoc w jego ustaleniu

W lutym i marcu nieustalony dotąd mężczyzna przebił opony w kilkudziesięciu autach. Grasował na ulicy Balickiej, Świerkowej, Godlewskiego, Cisowej, Korbutowej, Gradowej, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowickiej oraz Cichej w KrakowieSprawca został nagrany przez kamery monitoringu, a policja zdecydowała się na upublicznienie wideo z jego wizerunkiem. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości przestępcy. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Krakowie. Można się z nimi kontaktować pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl.

Sonda
Czy w Krakowie czujesz się bezpiecznie?
Przebił opony w 40 autach w Krakowie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji
Nasi Partnerzy polecają