Dramat w Krakowie! Nie żyje 59-latek potrącony na pasach przez osobowe volvo

i

Autor: Małopolska Policja 39-letnia kierująca potrąciła na pasach pieszego. 59-latek zmarł.

Śmierć na drodze

Dramat w Krakowie! Nie żyje 59-latek potrącony na pasach przez osobowe volvo

2023-03-27 15:49

W Krakowie na ulicy Brzeskiej zginął 59-letni mężczyzna, który został potrącony przez osobowe volvo. Do tragicznego wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, a za kierownicą auta siedziała 39-letnia kobieta. W momencie zdarzenia kierująca była trzeźwa. Okoliczności dramatu wyjaśniają krakowscy policjanci.

Tragiczny wypadek w Krakowie. Nie żyje 59-letni pieszy potrącony przez auto

Wieczorem w piątek, 24 marca na ulicy Brzeskiej w Krakowie zginął 59-letni mężczyzna potrącony przez osobowe volvo. Poszkodowany był reanimowany przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się uratować jego życia. 59-latek zmarł na miejscu zdarzenia, w wyniku rozległych obrażeń jakie odniósł po staranowaniu przez samochód. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Za kierownicą osobówki siedziała 39-letnia kobieta, która była trzeźwa w momencie tragicznego zdarzenia. Okoliczności dramatu będą wyjaśniane w toku postępowania prowadzonego przez krakowską policję. Na miejscu oprócz funkcjonariuszy pracowali również: prokurator oraz biegły do spraw wypadków drogowych. Na ten moment służby nie informują o przedstawieniu zarzutów kobiecie kierującej volvo.

Dramat w Krakowie! Nie żyje 59-latek potrącony na pasach przez osobowe volvo

i

Autor: Małopolska Policja Poszkodowany był reanimowany. Niestety nie udało się uratować jego życia.
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni otrzymywać karę jak za zabójstwo?
Nowe zapadliska w Trzebini, tym razem ziemia osuwa się na terenie ogródków działkowych, które znajdują się w bliskiej odległości od domów mieszkalnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany